Loading...

Specjalizacje dla Ciebie

Praca fizyczna

Wysiłek, który odzwierciedla siłę człowieka, to świadectwo ludzkiej woli i umiejętności, na które zawsze będzie zapotrzebowanie! Praca fizyczna jest doskonałym wyborem zarówno dla osób rozpoczynających swoją zawodową karierę, jak i dla tych, którzy czują radość z fizycznego wysiłku podczas pracy. Wśród ofert pracy fizycznej znaleźć można propozycje pracy dla mężczyzn i dla kobiet o różnym poziomie specjalizacji i z różnym doświadczeniem. Atrakcyjne finansowo oferty pracy fizycznej na budowie, pracy na produkcji, pracy w charakterze magazyniera, w ogrodnictwie czy przy sprzątaniu czekają właśnie na Ciebie. Jeżeli myślisz, że w tej chwili jest to ścieżka kariery, którą chcesz podążyć, to wejdź i sprawdź, co dla Ciebie mamy!

Administracja biurowa

W każdej pracy podstawą jest dobra komunikacja i właściwa organizacja. Praca w administracji biurowej to doskonała propozycja dla osób uporządkowanych, skrupulatnych i terminowych, które posiadają umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów. Jeżeli fascynuje Cię chwytanie w locie nowych zadań od szefa, odpowiadanie na wiadomości pojawiające się w skrzynce mailowej jest dla Ciebie przyjemnością, a dźwięk dzwonka telefonu zdaje Ci się być najpiękniejszą melodią, sprawdź propozycje pracy w administracji biurowej. Planuj i sprawdzaj, dbaj o sprawny przepływ informacji w firmie, aby Twoje zaangażowanie przekładało się na jej organizacyjny sukces. Kompetentni i zaangażowani pracownicy biurowi są największym skarbem dobrze działającej firmy i mogą liczyć na atrakcyjne zarobki. Stanowisko pracownika administracji biurowej daje ogromne możliwości rozwoju. W pracy w biurze poznasz nowych ludzi i będziesz na bieżąco rozwijać swoje umiejętności interpersonalne oraz organizacyjne. Jeśli czujesz się w tym zakresie kompetentny i widzisz się w tej roli, to miejsce dla Ciebie!

HR, kadry i płace

Praca z innymi ludźmi wymaga szczególnych kompetencji i niesamowitej odpowiedzialności. Od doskonałej organizacji i wysokiego poziomu kompetencji interpersonalnej pracowników kadrowych zależy, czy wszystkie sprawy zatrudnionych w firmie będą uporządkowane. Jeżeli masz dobre oko do wyszukiwania talentów, lubisz poznawać nowych ludzi i weryfikować ich umiejętności - Twoje miejsce pracy z pewnością jest w dziale HR. Potrafisz jak nikt dbać o porządek w dokumentach, lubisz przygotowywać umowy, a podtrzymywanie aktualnej wiedzy o przepisach prawa dotyczących zatrudnienia nie stanowi dla Ciebie żadnego problemu - prawdopodobnie jesteś stworzony do pracy w dziale kadr! Znajdujesz przyjemność w zarządzaniu pieniędzmi i chcesz przynosić innym ludziom dobrą nowinę o awansie lub podwyżce - prawdopodobnie jesteś urodzonym pracownikiem działu płac. Jeśli odnajdujesz się w jednej z tych ról, poznaj nasze oferty!

Finanse i księgowość

Cyfry i towarzyszące im analizy to świat, w którym odnajdą się tylko wybrani! Być może jesteś jednym z nich. Nieustannie zmieniające się przepisy dotyczące finansów i księgowości wymagają od pracujących w tym zawodzie ciągłego bycia na bieżąco, a także dokładności i staranności w prowadzeniu rachunków i dokumentacji. Finanse i księgowość to praca dla osób cechujących się rzetelnością i sumiennością w wykonywaniu zadań oraz gotowości do ustawicznego poszerzania swojej wiedzy. Księgowość w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach potrafi być wyzwaniem! Jeśli jesteś osobą dobrze zorganizowaną, gotową na rozwój i poszerzanie kompetencji, odnajdujesz się w tabelach, arkuszach i zestawieniach i interesuje Cię praca w księgowości lub praca w finansach, sprawdź, jakie stanowiska mamy dla Ciebie.

Inżyniera i produkcja

Mało która praca rozwija tak bardzo, jak ta związana z technologią. Chcesz się o tym przekonać? Chcesz być częścią zespołu, który ma realny wpływ na kształt otaczającego Cię świata? Język techniczny to Twój drugi język? Poszukaj oferty dla siebie i rozpocznij pracę w inżynierii i produkcji. 

Technologia jest ważna, ale ważniejsi są Ci, którzy ją rozumieją i potrafią wykorzystać. To osoby skrupulatne, o analitycznym myśleniu, widzące rozwiązanie, a nie problem. Praca na produkcji potrafi także być wyzwaniem, ponieważ wymaga umiejętności połączenia technologii z pierwiastkiem ludzkim, rozumienia obu i sprawnego zarządzania nimi. Praca w inżynierii i produkcji to idealny sposób na stabilność zatrudnienia z uwagi na ciągle rosnące zapotrzebowanie rynku na produkty technologiczne. Znajdź ofertę skrojoną na Twoją miarę i aplikuj już dziś!

Logistyka

Wszystko planujesz, kontrolujesz i sprawnie realizujesz? Jesteś przy tym zorganizowany i efektywny w działaniu? Transport z miejsca A do miejsca B to dla Ciebie zawsze prosta droga, bez względu na potencjalne zakręty? Znajdź pracę w logistyce - prężnie rozwijającym się sektorze rynku!

Każdy przemysł wymaga dostaw. Równie ważny jest łańcuch dostaw w sprzedaży czy usługach. To, że paczki trafiają do klientów na czas, a w sklepach nie brakuje zaopatrzenia jest zasługą sprawnie działającej logistyki przedsiębiorstw. Jeśli dobrze się odnajdujesz w organizacji tras i przewozów, potrafisz sprawnie weryfikować dokumenty przewozowe i dbasz o każdy szczegół realizowanego zamówienia, praca w logistyce jest dla Ciebie, a my mamy dla Ciebie pracę!

Branża budowlana

Interesujesz się małą i wielką architekturą już na etapie budowy? To wybór godny Ciebie i Twoich zainteresowań! Bez względu na aktualne doświadczenie i zakres posiadanych kompetencji, odnajdziesz tu pracę w branży budowlanej! Budownictwo i branża budowlana to pewne zatrudnienie przez cały rok. W budowę i rozbudowę inwestują zarówno firmy, jak i osoby prywatne, a liczba realizowanych w tym zakresie przedsięwzięć nieustannie rośnie. Branża budowlana poszukuje nieustannie zarówno specjalistów i pracowników wykwalifikowanych, jak również tych, których bardziej niż udokumentowane umiejętności wyróżnia zapał i gotowość do pracy. Jeśli szukasz pracy w branży budowlanej - dobrze trafiłeś!

Praca za granicą

Wyjazd i praca poza granicami ojczystego kraju, to wyzwanie, które wymaga poświęceń, ale i stwarza niespotykane w życiu szanse. Poznaj nasze oferty i przekonaj się, czy jesteś na takie wyzwanie gotowy! Żaden moment nie jest zły, by zmienić coś w swoim życiu. A praca za granicą to ogromna zmiana. Rynek zagraniczny jest chłonny i otwarty na pracowników z Polski. Bez względu na branżę. Jeśli szukasz zmiany, nie boisz się nowości lub chcesz sprawdzić się na zagranicznym rynku pracy, tutaj znajdziesz oferty pracy za granicą. Wiele branż, wiele, stanowisk, wielu pracodawców - nieograniczone możliwości!

Inne

Wybór odpowiadający indywidualnym preferencjom, umiejętnościom i doświadczeniu, to fundament i motor rozwoju, który w życiu zawodowym jest najważniejszy. Dostarczamy oferty pracy z różnych sektorów, na różnych stanowiskach i w różnych branżach. W portfolio naszych klientów są zarówno małe, jak i duże przedsiębiorstwa, co rozszerza wachlarz możliwości dla poszukujących zatrudnienia. Jeśli szukasz pracy i chcesz ją znaleźć - sprawdź bazę naszych klientów i znajdź zatrudnienie już dziś!

Zapraszamy do kontaktu

Oddział Wrocław

+48 570 33 22 22

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8961604890
REGON: 389415426
KRS: 0000910626

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8961606280
REGON: 389913986
KRS: 0000921085

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8961605062
REGON: 389506778
KRS: 0000912075

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8943066962
REGON: 362670355
KRS: 0000578607

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8992739013
REGON: 022000709
KRS: 0000438071

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8992746757
REGON: 022250352
KRS: 0000476930

ul. Jana III Sobieskiego 11/18
40-082 Katowice

NIP: 8992782836
REGON: 363663179
KRS: 0000600106

ul. Jana III Sobieskiego 11/18
40-082 Katowice

NIP: 8842750728
REGON: 022406340
KRS: 0000508020