ELEKTRYK / ELETROMONTER

  • 01.07.2019r.
  • Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Lubin, Legnica i inne

opis stanowiska

Miejsce pracy: Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Lubin, Legnica i inne

Firma S&S WORK FORCE sp. z o.o. poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko elektryk / elektromonter realizacji zleceń w następującej lokalizacji: Wrocław, Warszawa, Poznań, Kraków, Lubin, Legnica i inne. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troszczenia się o klientów, gdyż wiąże się to z realizacją ich zamówień.

Wymagania:

- wykształcenie zawodowe lub średnie (elektromechanik, elektryk, mechanik)
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność czytania schematów elektrycznych
- wiedza techniczna z zakresu elektryki, mechaniki i eksploatacji maszyn
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dyspozycyjność do pracy zmianowej
- samodzielność na stanowisku pracy
- uprawnienia SEP powyżej 1kV

Mile widziane:

- uprawnienia do obsługi podestów ruchomych

Obowiązki:

- elektroinstalacje wyskokiego/nieskiego napięcia,

Oferujemy:
- możliwość rozwoju wraz z firmą,
- zapewnienie odzieży roboczej,
- komfortowe warunki pracy na hali produkcyjnej zapewniające odpowiedni poziom temperatury w zimie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- szkolenia i rozwój umiejętności pod nadzorem

Zapraszamy do kontaktu

ul. Wrocławska 24a
55-040 Bielany Wrocławskie

NIP: 8943066962
REGON: 362670355
KRS: 0000578607

NIP: 8992739013
REGON: 022000709
KRS: 0000438071

55-040 Bielany Worcławskie

NIP: 8992746757
REGON: 022250352
KRS: 0000476930

Oddział Wrocław

+48 +48 71 349 27 65

OK, zamknij