Rekrutacja

W interesie Twoim i Twojego biznesu

Chcesz kogoś zatrudnić? Z nami wybierzesz najlepiej!
Wiedząc, kogo potrzebujesz i co jest dla Ciebie najważniejsze, dajemy Ci możliwość wyboru najlepszych kandydatów.

Praca za granicą

Język im nie straszny! Wiedząc, jak trudno znaleźć odpowiedniego pracownika do pracy za granicą, stworzyliśmy bazę kandydatów, którzy zagwarantują sukces Tobie i Twojej firmie.

Logistyka

O tym, jak ważna jest logistyka, przekonywać nie trzeba. Skorzystaj z naszej oferty i wybierz jednego z kandydatów, by wspólną drogą – szybko i skutecznie – dojść do biznesowego celu.

Praca fizyczna

Siła mięśni to nie wszystko! W pracy fizycznej ważne są też inne, tylko pozornie zbędne kompetencje. Umiejętność pracy w grupie, doświadczenie czy specjalistyczne przygotowanie, to atrybuty idealnego pracownika, którego szukasz!

Inżyniera i produkcja

Przyszłość Twojego biznesu warunkuje rozwój technologii. Wybór specjalisty, który w wymiarze innowacyjności okaże się dla Ciebie wsparciem, jest więc kluczowy!

Branża budowlana

Kompetentny pracownik z doświadczeniem to ktoś, na kim warto polegać i komu warto powierzyć nawet najbardziej wymagające zadania. U nas znajdziesz go dla siebie!

Finanse i księgowość

Odpowiedzialna analiza liczb to domena finansów, w których odnaleźć się mogą tylko niektórzy! Mając świadomość tego, jak wiele od nich zależy, wybierz idealną do tego osobę.

Administracja biurowa

Ład i porządek w każdej firmie zależy od sprawnie działającej administracji. Pracownik, który oprócz niezbędnych umiejętności, posiada również zdolności interpersonalne, to kandydat dla Ciebie!

HR, kadry i płace

Sukces Twój i Twojej firmy budują ludzie. Z pomocą naszych specjalistów, wykorzystasz w pełni ich potencjał i umiejętności, nie wspominając o perspektywie wielowymiarowego rozwoju, która się z tym wiąże. 

Decydując się na wybór oferowanej przez nas bazy kandydatów, zyskujesz pewność, że przedstawiona Ci oferta odzwierciedla najwyższej klasy specjalistów z dziedziny:

  • logistyki
  • sektora budowlanego
  • inżynierii i produkcji
  • administracji
  • finansów i księgowości
  • zarządzania zasobami ludzkimi

Ponadto, zyskujesz gwarancję jakości, którą odzwierciedla selektywny i zindywidualizowany, bo uwzględniający wielość różnych perspektyw, wybór potencjalnych pracowników.

Zapraszamy do kontaktu

S&S WORK FORCE SP. Z O.O.
ul. Wrocławska 24A/4
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON: 362670355
NIP: 8943066962
KRS: 0000578607

Santander Bank Polska S.A.
27 1090 2529 0000 0001 3386 2711
Kod SWIFT: WBKPPLPP

+48 71 349 27 65

biuro@sswf.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij