To z kim jesteś ma znaczenie!

Ma znaczenie nie tylko w życiu, ale i w pracy, która element tego życia stanowi. Bez względu więc na to czy jesteś pracownikiem, czy pracodawcą, odnajdziesz w nas najlepsze wsparcie i partnerstwo, na jakie zasługujesz!

O S&S Work Force

Jesteśmy grupą młodych, ambitnych profesjonalistów, osób otwartych na świat i doświadczenia z tym światem związane. Działając w branży HR, nasza firma podlega ciągłej i bardzo dynamicznej zmianie.

Dostosowujemy się nie tylko do oczekiwań i potrzeb naszych klientów, ale i do otaczającej nas rzeczywistości w ogóle. Analizując potrzeby rynku i rozwój nowych technologii, tworzymy coraz to nowsze rozwiązania komunikacyjne i systemowe. Ideą naszych działań jest projektowanie wartościowych relacji łączących pracodawców z pracownikami, a pracowników z miejscem pracy.

O S&S CD...

Stosunek do tego, co robimy, określa przy okazji filozofię naszej firmy. To innowacyjność w służbie biznesu, ale innowacyjność uwzględniająca człowieka i jego potrzeby.

Zaufanie i partnerstwo to fundament, na którym chcemy budować współpracę z innymi. Kierowani empatią i głęboką analizą oczekiwań naszych klientów, pokazujemy ludzką twarz HR’u i sprawiamy, że Human Resources wykorzystuje pozytywny potencjał związany z Human Relationships.

W GRUPIE RAŹNIEJ

Dostrzegając wartość współpracy z naszymi klientami, wiemy, jak ważne jest współdziałanie. To właśnie dlatego, wysoką jakość usług S&S Work Force łączymy z możliwościami, jakie daje ścisły, biznesowy związek z Nexeon Group.

Funkcjonując w ramach jednego konsorcjum, działamy wspólnie w obszarze nowych technologii, dzielimy się wzajemnym doświadczeniem i w sposób reakcyjny, odpowiadamy na potrzeby rynku.

Zapraszamy do kontaktu

S&S WORK FORCE SP. Z O.O.
ul. Wrocławska 24A/4
55-040 Bielany Wrocławskie

REGON: 362670355
NIP: 8943066962
KRS: 0000578607

Santander Bank Polska S.A.
27 1090 2529 0000 0001 3386 2711
Kod SWIFT: WBKPPLPP

+48 71 349 27 65

biuro@sswf.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij